Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši přízeň! Bohužel Vám musíme oznámit, že provoz eshopu bude začátkem června ukončen, a proto už není možné dále objednávat. Děkujeme za pochopení. Kamča za Cronies

Dena

Webová stránka značky: Dena

Firma Miroslav Matuška - Dena bola založená v roku 1990. Už od samého začiatku bola firma zameraná na výrobu športových, plaveckých a záchranných pomôcok. Jednou z hlavných činností firmy bola tiež výučba plávania, a tak v roku 1994 vznikla Verejná telovýchovné škola, ktorá organizovala školenia plavčíkov, inštruktorov plávania a inštruktorov plávania pre deti. Metodika vyučovania všetkých vekových kategórií tak bola veľmi ovplyvnená vývojom a výrobou plaveckých pomôcok.

V roku 2012 vznikla firma MATUŠKA-DENA s.r.o., ktorá pokračuje vo výrobe plaveckých a záchranných pomôcok a hračiek. Firma Miroslav Matuška stále organizuje školenia a doškoľovanie plavčíkov.

Všetky plavecké pomôcky sú vyrobené z nezávadného a kvalitného penového materiálu, ktorý je veľmi odolný vo vodnom prostredí a spĺňa všetky podmienky kvality a zdravotnej nezávadnosti podľa platných noriem EU.

Žiadne produkty značky Dena sa nenašli...

Hodnotenie obchodu

Ako sú s nami spokojní naši zákazníci a čo o nás hovoria.


Výber z referencií


Cronies.sk nájdete na GLAMI.sk