Dena

Webová stránka značky: Dena

Firma Miroslav Matuška - Dena bola založená v roku 1990. Už od samého začiatku bola firma zameraná na výrobu športových, plaveckých a záchranných pomôcok. Jednou z hlavných činností firmy bola tiež výučba plávania, a tak v roku 1994 vznikla Verejná telovýchovné škola, ktorá organizovala školenia plavčíkov, inštruktorov plávania a inštruktorov plávania pre deti. Metodika vyučovania všetkých vekových kategórií tak bola veľmi ovplyvnená vývojom a výrobou plaveckých pomôcok.

V roku 2012 vznikla firma MATUŠKA-DENA s.r.o., ktorá pokračuje vo výrobe plaveckých a záchranných pomôcok a hračiek. Firma Miroslav Matuška stále organizuje školenia a doškoľovanie plavčíkov.

Všetky plavecké pomôcky sú vyrobené z nezávadného a kvalitného penového materiálu, ktorý je veľmi odolný vo vodnom prostredí a spĺňa všetky podmienky kvality a zdravotnej nezávadnosti podľa platných noriem EU.

Žiadne produkty značky Dena sa nenašli...
x

Hodnotenie obchodu

Ako sú s nami spokojní naši zákazníci a čo o nás hovoria.


Výber z referencií


Cronies.sk nájdete na GLAMI.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie